1.png
baner 1.png
bouquet-691862_960_720.jpg
3.jpg
20.jpg
 

ŚLUBNE RZECZY

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne to pierwszy zakup Pary Młodej - zaproś swoich Gości piękną papeterią, która odpowiada stylistyce Twojego wesela.

 
 
https%3A%2F%2Fcreativemarket.com%2FKateMacate%2Fshop%2Ftemplates_edited.jpg

CO ZNAJDUJE SIĘ W CENIE PRODUKTU?

Od projektu - po dostawę

 

PROJEKT

Projekt zaproszenia ślubnego

Kilkadziesiąt projektów zaproszeń ślubnych inspirowanych tym, co ja uważam za ładne. Nie zawsze podążam za trendami w modzie ślubnej, co nie znaczy, że nie znajdziesz tutaj aktualnie obowiązujących trendów.


W przypadku gotowych projektów zmianie podlegają jedynie dane Pary Młodej i tekst, zmodyfikowany według uznania. Możliwe jest wykonanie poprawek w zaproszeniu, czy dostosowanie projektu do wymagań Pary Młodej w ramach projektu na życzenie - wycenianego indywidualnie. 

 
baner 1.png

PROJEKT INDYWIDIALNY - UZYSKAJ WYCENĘ

Większość informacji zawarłam w cenniku, ale jeśli chcesz się upewnić, ile będzie kosztowała realizacja Twojego zamówienia, wypełnij formularz. Jeśli chcesz zrealizować ze mną swój własny projekt - Napisz do mnie wiadomość!

Dziękujemy za przesłanie!

 
3_edited.jpg

INFO

Czas realizacji projektu od momentu zakupu to około 3 tygodnie, aby wszystko poszło sprawnie: 

  • Tekst zaproszenia - ta zmiana jest zawsze darmowa - możesz dowolnie zmienić tekst swojego zaproszenia. 

  • Jeśli wybierasz projekt z personalizacją przygotuj listę gości z już odmienionymi nazwiskami - mogą to być formy oficjalne "Marcina Nowaka z osobą towarzyszącą"  lub formy mniej oficjalne "Ciocię Mariolkę z Ukochanym Wujem Andrzejem" 

Napisałam w nagłówku strony, że  "Zaproszenia ślubne to pierwszy zakup Pary Młodej - zaproś swoich Gości piękną papeterią, która odpowiada stylistyce Twojego wesela." 


Jednocześnie zgadzam się z tym zdaniem i nie zgadzam. Dlaczego? 

Jest to element, który zapowiada Twój ślub i jeśli masz wszytko zaplanowane  to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproszenia również wpasowały się w stylistykę. 


Z drugiej strony jednak jest to element, który nie znajduje się bezpośrednio na sali  weselnej, więc dlaczego nie zaszaleć i wybrać coś, co nam się naprawdę podoba? 

Więcej na ten temat już wkrótce na moim blogu ślub bez prób. 

 
 

KONTAKT

Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, mojej pracy lub o tym, jak możemy zacząć współpracować przy Twoim nowym projekcie? Zapraszam do kontaktu.

  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!

14.jpg