baner 1.png
 

CENNIK

Ceny zaproszeń ślubnych oraz dodatków

Minimalna ilość przy zamówieniu to 30 szt - ponieważ  zlecam wykonanie zaproszeń profesjonalnej drukarni. Jest możliwość zamówienia mniejszej ilości, ale wiąże się to z większym kosztem wydruku.

 

OPCJA PODSTAWOWA

Papier śnieżnobiały, gładki o gramaturze 350-400 g, koperta do wyboru: biała lub kolorowa, wybrana z 3 wysłanych propozycji lub kolor zasugerowany przez klienta. 

Ta cena obejmuje dowolny wybrany projekt ze strony, bez dodatkowych zdobień, dopasowany do wybranego formatu. W przypadku zaproszeń kwadratowych nie ma możliwości przerobienia na projekt prostokątny i odwrotnie. Jeżeli jednak chcesz dokonać takich zmian wyślij do mnie zapytanie o wycenę indywidualną. 

10,5 X 14,8 CM

6,50 zł

14,8 X 21,0 CM

7,80 zł

12,5 X 17,6 CM

7 zł

14,8 X 14,8 CM

8,20 zł

 

PAPIER FAKTUROWANY

Papier śnieżnobiały lub ecru, o bardzo ciekawej strukturze idealnie pasującej do zaproszeń, gramatura takiego papieru to od 250-350 g, koperta do wyboru: biała lub kolorowa, wybrana z 3 wysłanych propozycji lub kolor zasugerowany przez klienta. 

Do wyboru 3 rodzaje papieru fakturowanego: Tintoretto gesso, acqkdkdj i hhgdfgdfg. Wyboru dokonujemyna stronie produktu. 

Ta cena obejmuje dowolny wybrany projekt ze strony, bez dodatkowych zdobień, dopasowany do wybranego formatu. W przypadku zaproszeń kwadratowych nie ma możliwości przerobienia na projekt prostokątny i odwrotnie. Jeżeli jednak chcesz dokonać takich zmian wyślij do mnie zapytanie o wycenę indywidualną.  

10,5 X 14,8 CM

7 zł

14,8 X 21,0 CM

9 zł

12,5 X 17,6 CM

7,80 zł

14,8 X 14,8 CM

9,10 zł

 

PAPIER FAKTUROWANY DO WYBORU

TINTORETTO GESSO

Nie jest śnieżnobiały, określiłabym go jako mleczny, delikatna faktura przypominająca papier do malowania farbami wodnymi.

ACQUERELLO AVORIO 280 G

Jest w kolorze ecru, zdecydowanie bardziej niż Tintoretto, z trzech propozycji jest najbardziej "kremowym" papierem, w tym przypadku faktura jest bardzo wyraźna. 

CONSTELLATION SNOW TELA 285 G

Śnieżnobiały, w internecie spotkałam się z opisem jego faktury jako struktury materiały bawełnianego.

 

DODATKOWE WKŁADKI DO ZAPROSZENIA

Dodatkowe wkładki do zaproszeń to idealne rozwiązanie dla niemieszczącego się tekstu, możemy na nich zamieścić dane Pary Młodej, mapkę dojazdu lub plan ceremonii czy informację o hotelu dla Gości. 

Dodatkowe wkładki wykonywane są do zaproszeń i obejmują: projekty wkładek prezentowanych przy zaproszeniach  dostępnych na stronie

9,5 X 13,5 CM

4,20 zł

10,5 X 14,8 CM

4,50 zł

13,5 X 19,5 CM

4,80 zł

13 X 13 CM

4,90 zł

Wymienione wkładki są dostępne dla papierów prostych i fakturowanych, i wybieramy to na stronie produktu podczas zakupu. W zakładce sklepu internetowego dostępne są również inne wkładki - wykonane z papieru kalka, ekologicznego czy barwionego w masie.

 

DRUK NA BIAŁO

Niektóre z projektów można wykonać drukując białym tuszem na barwionym w masie papierze, wybierając tą opcję wybierasz: kolor papieru, a w cenie jest dopasowanie projektu do druku na biało. Preferowane projekty do druku na biało to głównie projekty w których przeważa tekst. Gramatura takiego papieru to od 250-350 g, koperta do wyboru: biała lub kolorowa, wybrana z 3 wysłanych propozycji lub kolor zasugerowany przez klienta. 

W tym przypadku nie każdy projekt jesteśmy w stanie przerobić,  najlepiej jest się ze mną skontaktować przed dokonaniem wyboru.  

10,5 X 14,8 CM

8,00 zł

14,8 X 21,0 CM

8,70 zł

12,5 X 17,6 CM

8,50 zł

14,8 X 14,8 CM

9,00 zł

 
różowe Koperty

PAPIER BARWIONY W MASIE DO WYBORU

Tutaj papier również dodawany jest na bieżąco (jeśli pojawia się nowy kolor, który jest dostępny w drukarni to uzupełniam wzornik) jeśli nie jest dostępny na stronie zamówienia, to proszę napisać w uwagach.

 

KREATIVEKARTON EMERALD

ciemny zielony

CIPRIA

Bladoróżowy 

KEAYKOLOUR CAMEL

Karmelowy ekologiczny

COLOR CAFFE

Szary brąz

POPSET BLACK

Czarny

NUDE

Pudrowy

KEAYKOLOUR RED

Ciemnoczerwony

URBAN GREY

Szary

DRUK NA PAPIERZE EKOLOGICZNYM

Dotyczy wybranych projektów nadających się do druku na papierze ekologicznym. Możliwe jest również drukowanie na biało na papierze ekologicznym. Gramatura takiego papieru to 280-350 g. Papier jest dostępny w 2 odcieniach. Jasnokremowym i tradycyjnym. 

W tym przypadku nie każdy projekt jesteśmy w stanie przerobić,  najlepiej jest się ze mną skontaktować przed dokonaniem wyboru.  

10,5 X 14,8 CM

7,50 zł

14,8 X 21,0 CM

9,00 zł

12,5 X 17,6 CM

7,90 zł

14,8 X 14,8 CM

9,00 zł

 

RODZAJE PAPIERÓW EKOLOGICZNYCH

BETULLA

Jasnokremowa kolorystyka papieru i zawarte w nim wtrącenia podkreślają jego ekologiczne walory.

ENVIRONMENT

Papier ekologiczny z widocznymi włóknam

NOCE

Papier ekologiczny na którym najmniej widoczne są włókna

 

DRUK NA PAPIERZE KALKA

Dotyczy wybranych projektów nadających się do druku na papierze kalka. Możliwe jest również drukowanie na biało, a połączenie bieli z transparentną lub półtransparentną kalką daje niesamowity efekt . 

Gramatura takiego papieru to 90g - kalka transparentna lub 150g kalka półtransparentna. 

W tym przypadku nie każdy projekt jesteśmy w stanie przerobić, najlepiej jest się ze mną skontaktować przed dokonaniem wyboru.  

10,5 X 14,8 CM

9,00 zł

14,8 X 21,0 CM

12,00 zł

12,5 X 17,6 CM

10,20 zł

14,8 X 14,8 CM

14,00 zł

 

DODATKOWE OPCJE

PERSONALIZACJA ZAPROSZEŃ

100 zł

Personalizacja zaproszeń polega na wypisaniu w zaproszeniach imion i nazwisk gości. Niezależnie od ilości sztuk zaproszeń personalizacja ma stałą cenę która wynosi 100 zł

 

DODATKOWE OPCJE

wyceniane indywidualnie

DRUK NA ZŁOTY I SREBRNY KOLOR

Hotstamping - uszlachetnienie

Hotsamping to uszlachetnienie na złoto w najbardziej profesjonalnym wydaniu, jednak wymaga przygotowania specjalnej matrycy co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Zazwyczaj taki koszt to około 250-300 zł dodatkowo do wartości zamówienia. Tą metodą nie nadrukujemy imion i nazwisk gości, ponieważ wymagałaby wykonania matrycy dla każdej osoby osobno. Oprócz złotego i srebrnego koloru możliwe jest nadrukowanie kolorów: miedzianego, różowego złota, starego złota.  

DRUK NA ZŁOTY I SREBRNY KOLOR

Nadruk tuszem w złotym lub srebrnym kolorze

To uszlachetnienie różni się od hotstampingu ponieważ złocona powierzchnia jest jakby pokryta mikrobrokatem. Jest tańsza od hotstampingu i umożliwia nadrukowanie imion i nazwisk gości w kolorze złota. Tutaj różnica w cenie od zwykłych zaproszeń to około 50-100 zł

BIGOWANIE

Zbigowanie 2 elementów i związanie ich wstążką

Bigowanie to złączenie 2 elementów ze sobą za pomocą metalowego lub plastikowego "kółeczka"  przez które możemy przewiązać wstążkę lub sznurek ozdobny. Sprawdza się to w przypadku drukowania zaproszeń na papierze klaka z podkładką.

OZDOBNA WKŁADKA DO KOPERTY

z projektu gotowego lub z wykorzystaniem elementów zaproszenia

Dodatkowa wkładka do koperty to ostatnio mocny trend, zaprojektowana z wykorzystaniem inicjałów Pary Młodej lub elementów zaproszenia daje świetny efekt.

PROJEKT INDYWIDUANY

Zaproszenia zaprojektowane wg życzenia klienta

Taką wycenę również przeprowadzam indywidualnie i zależy ona od stopnia skomplikowania projektu oraz od ilości użytych uszlachetnień

FOLIOWANIE

Zastosowanie matowej lub błyszczącej folii w zaproszeniu

Czasami stosuję takie uszlachetnienie w przypadku ciemnych zaproszeń, zazwyczaj za zgodą klienta i bez doliczania dodatkowych kosztów. Uszlachetnienie taką folią daje dodatkowe zabezpieczenie jednak uniemożliwia pisanie po takim zaproszeniu.

POZOSTAŁE

Winietki, menu plany ceremonii

Wykonuję również papeterię na ślubny stół, jednak jest ona wyceniana indywidualnie. 

Jeżeli chodzi o winietki czy plan usadzenia gości to zazwyczaj wykonuje się je na miesiąc przed ceremonią, kiedy mamy już dopiętą listę gości. 

 
14.jpg

UZYSKAJ WYCENĘ

Jeżeli chcesz uzyskać indywidualną wycenę lub chcesz zaprojektować zaproszenie składające się z wielu elementów - napisz - ponieważ przewiduję zniżki! 

Możesz do mnie również napisać jeśli masz ograniczony budżet na zaproszenia, być może uda mi się skonfigurować zamówienie tak, aby nie rujnować budżetu ślubnego.  

Wycena nie jest w żaden sposób wiążąca, potrzebuje jedynie Twojego adresu email, aby Ci odpisać (i ewentualnie imienia, abym wiedziała jak się d Ciebie zwrócić). 

Twojego adresu email również nie udostępnię oraz nie wpiszę do bazy newsletter. 

 

Formularz subskrypcji

  • Facebook
  • Instagram

©2021 by Ślubne rzeczy. Stworzone przy pomocy Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now